Fifty Shades.

18. února 2013 v 19:17 | Dash |  In love with..
Již dřív jsem mluvila o knihách a o tom že je miluji víc než vlastní sourozence (což je pravda protože mě oba už 14 roků mučí) a jednou z mých oblíbených je triologie fifty shades.

Fifty Shades of Grey je první ze tří dílů. V prvním díle Anastasie poznává Christiana a vydává se na cestu plnou neočekávaných překvapení.
Když sem si knihu kupovala netušila jsem že jde o erotický román. Kamarádka mi řekla že je to nejlepší kniha co kdy četla a tak,když jsem viděla poslední kus v tescu hrábla sem po ní tak rychle že jsem schodila ostatní knihy.

Když se do toho pustíte tak přísahám že oči neodtrhnete a spát budete chodit až v brzkých,ranních hodinách. První díl má 26 kapitol které sem přečetla během třiceti šesti hodin. Zní to neuvěřitelně ale je to tak.

Fifty Shades Darker je druhý díl triologie a je ještě temnější,smyslnější a neodolatejně návykový.

Spoiler1 Po zavření prvního dílu Anastasie Christiana opustila a v druhém díle se k němu za nových podmínek vrací a postupně odhaluje všechna tajemství a zjišťuje že muž kterého miluje je temnější než si kdy dovedla představit.
Po zavření knihy je po svatbě a chystají se na líbánky.

Fifty Shades Freed je třetí a poslední díl triologie a já jsem zatím měla možnost číst jen prvních sedm kapitol ve kterých jsou popisovány líbánky Christiana Greye a teď už i Anastasie Greyové.

Triologie na mě měla velmi zvláštní vliv. Je to prakticky jako droga a ať sem se snažila jak sem se snažila nešlo přepnout mé myšlenky jinam.Nedokázala jsem dočíst rozečtenou knihu aniž bych zase nemyslela na to co se stane dál.

Četli jste triologii fifty shades? Jak na vás zapůsobila?

1 Pokud hodláte knihu číst nečtěte tuto pasáž.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ája Ája | 18. února 2013 v 19:24 | Reagovat

Ano, Dash, četla.
Má na mě opravdu perverzní vliv a ty to víš.
Kdybych nepoznala tebe, nepoznala bych 50SOG,SOD,SOF.

2 Zee Zee | 8. března 2013 v 18:29 | Reagovat

Jo. Čtu. Anglicky. A je to docela fuška :D

3 Lenka Lenka | 19. března 2013 v 19:12 | Reagovat

Ahoj,a kde jsi našla těch 7 kapitol FSOF? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama