Jak se odreagovat po škole.

20. února 2013 v 21:43 | Dash |  Nezařazeno.
Ráno vstát,nasnídat se,ranní hygiena,odchod do školy,učení,učení,učení,příchod domu a zase učit učit a učit a z toho jsou jen deprese,nedostatek spánku a to je špatně. Tady je pár rad na odreagování se od každodeního nudného stereotipu.


Chvilka oddechu.
Každý den po škole si nech půlhodinku,kdy budeš jen sedět v křesle a třeba pít čaj nebo oblíbený nápoj. Neměj zapnutí ani počítač ani televizi a jen přemýšlej a odpočívej. Vydechni,pročisti si hlavu. Je to k nezaplacení a pomůže ti to.

Dělej tvé oblíbené činnosti.
Každý má činnost kterou dělá rád. Ráda koukáš na televizi? Koukej chvilku na televizi,ráda si čteš? čti si. Ve volném čase dělej vše co chceš a máš ráda a na chvíli napoměň na školu.

Choď do přírody nebo na dlouhé procházky.
Taky pobyt na čerstvém vzduchu ti pomůže odreagovat se. I když je zima,tak nic nebrání tomu,aby sis vzala psa na vodítko a vyrazila s ním do parku nebo do lesa a pokud nemáš psa tak ani kamarádka není k zahození. Nezapomeň že nechceš žádné řeči o škole. To by nempomohlo.
Sportuj.
Sport je asi nejlepší věc na odreagování se. Ani v zimě není na škodu přiobléct se,vzít si sluchátka a jít si do parku zaběhat. Všude po internetu je spousta návodů na cvičení a zabiješ hned dvě mouchy jednou ranou-přijdeš na jiné myšlenky a dáš pár kilo dolů
Když se tímhle budeš denně po škole řídit tak tě žádný stres nečeká:))
xoxo
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama