Život prostě není fér-tak se s tím smiř Dash.

20. března 2013 v 16:30 | Dash
Jsou tu chvíle kdy se naštvu a pak brečím. Jsou tu chvíle kdy jsem jen naštvaná a pak chvíle kdy jen brečím. A pak je tu ta zásadní otázka. Proč? Protože život není fér. Od malička mi tlučou do hlavy ,,Uč se. Nesni. Život není fér. Smiř se s tím. Tohle je realita. Tady není místo pro sny." a pak se člověk cítí jak prázdná váza a chybí mu květiny které by ho naplnily.
Každého si odtahuje od těla a nechce s nikým mluvit.

Ale jako každý sem našla svoje květiny díky kterým si připadám celá. Ale život přece není fér že? A proto jsou moje květiny tak daleko jak jen mohou být a pak si zase připadám jako ta ubohá holčička která nikdy neměla přátele a kurva já už tohle nechci. A tak si tiše trpím sama pro sebe a hledám jak si upustit páru. A pak přijde sebepoškozování a kouření a všechny sračky v životě. A pak další rána. Smrt příbuzného. Něco co si myslíte že si nezasloužíte ale bolest už s vámi tak mává že necítíte nic než jen tupé bodání nožem do srdce. Člověk začne pochybovat o sobě a o lidech kteří ho mají rádi a říká si ,,jak se semnou můžou bavit?" protože se hnusí sám sobě. Zpřetrhává vazby se všemi svými přáteli,nespí,nejí až se cítí psychicky uplně vyprhahlý.
A tak se teď cítím. Jako prázdná schránka. Jako váza bez květin natož s vodou. S nadějí. Nechci pomoct. Nemůže mi nikdo pomoct-říká si člověk v duchu a nechává sebou proudit tu neutišující se bolest. Je to svinství ale pravda.

Nebudu své čtenáře zatěžovat kecama o mě a jdu najít něco solidního a předstírat usměv. Děkuju vám všem kteří to čtete. Ráda bych vzkázala svým květinám že pro mě budou jediné a že nikdy neuschnou. Pro mě budou pořád takové jaké byly. Krásné.
Pak bych chtěla ještě poděkovat babičce za krásné dětství a za ty krásné ale boužel krátké časy které semnou ztrávila. Slibuju ti babi že na tebe budu myslet až do mých konečných dnů.

Dash,xoxo.
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Annie:3 Annie:3 | 21. března 2013 v 12:47 | Reagovat

Zažívám skoro každý den.. Nikoho žádnýma kecma nezatěžuješ:) Já bych ti hrozně ráda pomohla, jenže když všichni jsou tak daleko:/.. Já došla k sebepoškozování a ještě pořád v tom pokračuju..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama