Holidays|Summer

3. srpna 2013 v 0:04 | Dash |  Nezařazeno.
Léto,Prázdniny.
Pro každého studenta a studentku dva osvobozující měsíce pozdního vstávání,nekonečných výletů,žádné práce a jednoduše,užívání si.
Každý tráví léto jinak. Někdo každoročně jezdí na dovolenou,jiní na tábory a jiní zase léto využívají například jen k relaxování na koupališti.
Pro mě znamená léto střádání vzpomínek. Chci jich mít a uchovat co nejvíc abych si jednou mohla říct ,,Jo to bylo takhle v létě v roce 2013.." a proto se snažím o co nejvíce nezapomenutelných zážitků.
Letošní léto sem začala cestou o které sem snila více než tři roky a to byla cesta do Anglie.

Trip to England.
Cesta do Anglie byla nekončící. Jako kdybychom nikdy neměli dojet. Začalo to den před odjezdem když sem si nadšeně balila svůj pidi kufřík kam se na druhou stranu vejde vše. (Jak říkám,nezjistitelné zvětšovací kouzlo.) Další den sem vstávala kolem šesté ráno jelikož jsem nemohla usnout. Bylo to nemožné. Kolem třetí hodiny jsme s rodiči vyrazili před školu,kde čekal autobus který nás vezl. Cesta ořes celé Německo byla nehorázně dlouhá. Celý den prakticky. V noci sme přejeli hranice v Belgii a nakonec sme vysoupili ve Francii na pasovou kontrolu. (Ne,nebyla tam zima). A nakonec přes noc trajektem do Anglie. (Ne,nebylo mi blbě.) Týden u Rona a Sue (Rodina u které sme bydleli) byl nezapomenutelný. Ron byl snad ten nejvtipnější angličan,kterého sem tam potkala (a že jich nebylo málo) a Sue byla ta nejmilejší žena světa (kromě mojí babičky). Tower,Big Ben,Avesbury,Oxford,Christ Church,Oxford Streed (a Primark). Za ten týden sem měla pocit že sem nachodila víc než za celý život a zážitek? Nezapomenutelný. To že mě tam málem přejelo auto a následně big red bus? Vedlejší. Že sem se málem utopila v Temži? Vedlejší.
Pokud někdo váháte navštívim Londýn tak stop s váháním. Je to nejkrásnější město světa.

Camp.
Po návratu z Anglie mě čekal 14ti denní letní tábor. Kdo by řekl,že Tábory jsou něco pro mě. Ale ano,doopravdy Faktorová má slabost pro neustálé běhání,brzké vstávání a všechny ty Táborové blbosti. Pro začátek bych ráda řekla,že mi ani tak nejde o samotný Tábor jako o lidi. O přátelé,které sem tam našla. (A že jich nebylo málo.) Už šestým rokem tam jezdím a každý rok je tam někdo nový. Letos sem si to užila snad nejvíc za celých 6 let a příštím rokem to bude ještě lepší. A jen já vím proč :)

Summer as lying on the beach.
K létu samozdřejmě patří koupání. Zvlášť při takových Vedrech. Toho hodlám využít nejvíc a hodlám navštívit co nejvíc koupališť po republice. Sokolov,Klášterec,Vary,Ostrov,Františkovy Lázně,Praha a tak dále a tak dále.
Každý ví,že je zábava co nejrychleji sjet ten největší tobogán,skočit z nejvyššího skokánku,ponořit se do co nejhlubší možné hloubky. A nebo se prostě jenom válet na dece a číst si knihu nebo poslouchat muziku. Tohle podle mě patří k létu. A jelikož jsou tak ohromná vedra hodlám tu možnost co nejvíce vyždímat.

Shopping.
Letní nákupy. Komu to není známo? Každý v létě nakupuje. Nové kousky do šatníku aká tílka,kraťasy,boty a doplňky. V létě je tomu každý nejblíže,protože povinosti jsou tabu.Já osobně se spíš celé dny válím v posteli ale většina mých známých toho využívá až až. V momentě prázdnin si snad přijdu i bohatší než kdykoliv jindy. Jak všichni ví,jsem milovník jídla a proto už nějakou tu dobu pravidelně připravuji McDonalld o zásoby. A bůh ví,že nepřiberu ani kilo.

Friend.
Pokud někdo jako já má nejlepší přátele rozházené po celé republice tak tohle je přesně pro Vás. O prázdninách máme čas,nemusíme nic dělat,máme prostě volno. Tak proč toho sakra nevyužít a nejet se za někým kouknout. Například já už mám spoustu plánů do budoucna. Za dva týdny výletuju do Prahy hned za třema dívkama a o týden později mi přijede návštěva z Chebu. Přátelé jsou ne celé téhle situaci to nejlepší. O prázdninách vás nikdy nenechají v klidu.

A jak trávíte,nebo hodláte trávit svůj volný čas vy? Budu ráda za každý koment,hodnocení či názor :)
-Dash,xoxo.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama